11 sie 2016

ISN'T TIME

Ile razy słyszymy od starszych osób "jak ten czas szybko płynie...", "jak mało pozostało czasu". Założę się, że większość społeczeństwa słyszy to bardzo często, nie tylko od osób starszych wiekiem. Czytam posty, blogi różnych osób i ten temat bardzo często jest poruszany. Tracimy mnóstwo czasu na dogadzanie innych ludziom, na spędzaniu czasu z ludźmi, których nie lubimy i robimy z nimi rzeczy na które nie mamy ochoty. Jeden z moich ulubionych cytatów brzmi 'kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy, za pieniądze, których nie mamy, żeby zaimponować ludziom których nie lubimy'. Jakże prawdziwy cytat, który mówi o mentalności ludzi do życia i do rzeczy materialnych. Brniemy za innymi z myślą że ktoś nam pomoże wykorzystać nasz cenny czas, jakoś go zorganizować, ale pamiętajcie że nie na tym powinno opierać się wasze życie. To jest tylko WASZE życie, i to w jaki sposób je wykorzystacie to jest wasz interes, a osoby postronne mogą pomóc Wam go tylko pokolorować na jaśniejsze kolory. Osoby młode, mogą na razie nie zdawać sobie sprawy z tego, że kiedyś już nie będą miały tyle samo siły co wcześniej i nie będą mogły robić większości rzeczy, dlatego zachęcam żebyście zdawali sobie sprawę z tego co robicie teraz i jak wykorzystujecie swój cenny czas... Pamiętajcie, nie imponujcie innym tylko sobie!
8 komentarzy:

 1. Zgadzam się. Nikt nie przeżyje życia za nas i trzeba się cieszyć chwilą :) Piękne zdjęcia. Strasznie klimatyczne :)

  Polne-Maki, zapraszam. (W.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba korzystać z każdej sekundy życia i nie przestawać się nim cieszyć w tyle zostawiając toksycznych ludzi i robienie wszystkiego żeby im zaimponować. Dobrze napisane IMPONUJNY SOBIE. Świetne zdjęcia :).

  pozytywnarealistka.blogspot(klik)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne, klimatyczne zdjęcia!♥ Strata czasu to zauważylam, że to juz temat tabu. Jest on dosłownie wszędzie ale co się dziwić. No prawda, czas szybko leci ale po co go marnować? Musimy korzystać z każdej sekundy, minuty czy nawet roku i doceniać to, bo nie kazdy posiada ten czas :)

  Buziaki xx ZYCIEDLAPASJI.BLOGSPOT.COM-klikaaaj:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mądrze napisane :) nikt za nas życia nie przeżyje ^^ trzeba robić tak aby potem nie żałować ;)

  grlfashion.blogspot.com
  Zapraszam :* odwdzięczam się za każdą obserwację ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy post! Trzeba korzystać z każdego dnia najlepiej jak potrafimy :)
  Obserwuje kochana :*
  Zapraszam: http://allixaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia :)
  http://weronika-jaks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooj to co napisałaś jest bardzo mądre. Ja staram się żyć dla siebie, nie dla innych a imponować chcę tylko najbliższym ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  Nowy post-klik!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z tym co napisałaś. Bardzo prawdziwy cytat.

  Zapraszam do mnie: http://aleksandrakubiaczyk.blogspot.com/2016/08/about-1920.html

  OdpowiedzUsuń